Monday 31/12/18 - 11 h

CC Baró de Viver, Barcelona

Saturday 12/01/19 - 16 h

Biennale Internationale des Arts du Cirque. Marseille, France (extract 20min)

Sunday 13/01/19 - 10:30 – 13:30 h

Mostra Artística de Sant Ramon de Penyafort. Casa Cultura Masia Mas Catarro. Santa Margarida i els Monjos

Sunday 13/01/19 - 15 h

Biennale Internationale des Arts du Cirque. Marseille, France (extract 20min)

Friday 18/01/19 - 20:30 h

Centre Culturel Jean Ferrat, Salle ABET. Cabestany, France

Monday 21/01/19 - 13:30 h

IKF Freiburg, Germany

Tuesday 12/02/19 - h

Espai de Carrer. Viladecans

Sunday 10/03/19 - 18 h

L'Espluga de Francolí

Saturday 04/05/19 - 17:30 h

SAT! Teatre. Barcelona

Sunday 05/05/19 - 12 & 17:30 h

SAT! Teatre. Barcelona

Sunday 07/07/19 - h

Theaterfestival BuitenGewoon. Doetinchem, The Netherlands

Sunday 28/07/19 - 18 h

Hostal nou (Balaguer)

Saturday 17/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Sunday 18/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Friday 23/08/19 - h

Ripollet