Sunday 10/03/19 - 18 h

L'Espluga de Francolí

Sunday 10/03/19 - 19 h

Teatre Auditori de Granollers

Sunday 07/04/19 - 10 h & 12 h

La Mostra d'Igualada. Cal Font, Igualada

Friday 12/04/19 - h

Festival Caminhos. ​Torres Novas, Portugal

Saturday 13/04/19 - h

Festival Caminhos. ​​Abrantes, Portugal

Saturday 27/04/19 - 11-13 h

Centre Cívic Sagrada Família, Barcelona

Sunday 28/04/19 - 11-14 h

Parc de les Meravelles. L'Hospitalet

Saturday 04/05/19 - 17:30 h

SAT! Teatre. Barcelona

Saturday 04/05/19 - h

Festival Circaire. Alcúdia, Mallorca

Sunday 05/05/19 - 12 & 17:30 h

SAT! Teatre. Barcelona

Saturday 01/06/19 - 19 h

Fira de la Rosa. Roses

Saturday 08/06/19 - h

Festival les Monts de la balle, Verrieres en Forez, France

Sunday 09/06/19 - h

Festival les Monts de la balle, Verrieres en Forez, France

Sunday 16/06/19 - 17 h & 19 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Tuesday 18/06/19 - h

Sommarscen Malmö. Malmö, Sweden

Wednesday 19/06/19 - h

Sommarscen Malmö. Malmö, Sweden

Friday 28/06/19 - 18-20 h

Abrera Circus. Abrera

Sunday 07/07/19 - h

Theaterfestival BuitenGewoon. Doetinchem, The Netherlands

Wednesday 10/07/19 - 22:30 h

Cicle L'Istiu de l'Índex. Sant Sadurní d'Anoia

Saturday 13/07/19 - 20 h

Festival KoresponDance. Czech Republic

Sunday 14/07/19 - 16 h

Festival KoresponDance. Czech Republic

Sunday 28/07/19 - 18 h

Hostal nou (Balaguer)

Saturday 17/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Sunday 18/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Friday 23/08/19 - h

Ripollet

Saturday 24/08/19 - h

Festival Pendientes de un Hilo. Parque del Retiro, Madrid

Saturday 28/09/19 - 14-20 h

​Festival Culturel Occitan. Muret, France

Saturday 05/10/19 - 20:30 h

El Sauzal, Santa Cruz de Tenerife