Sunday 16/06/19 - 17 h & 19 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Sunday 16/06/19 - 14:30 h

Alkmaar, The Netherlands

Sunday 16/06/19 - 16 - 20:30 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Tuesday 18/06/19 - 19 h

Sommarscen Malmö. Malmö, Sweden

Wednesday 19/06/19 - 19 h

Sommarscen Malmö. Malmö, Sweden

Friday 28/06/19 - 18-20 h

Abrera Circus. Abrera

Saturday 29/06/19 - 23 h

Rubí

Saturday 29/06/19 - 17 - 20 h

Festa Major St Pere. Parc del Mil·leni, Gavà

Sunday 30/06/19 - 19:30 h

Montmeló

Sunday 30/06/19 - 18:30 h

Parc Central. Sant Cugat

Saturday 06/07/19 - h

Hat Fair Festival, Winchester, UK

Sunday 07/07/19 - 17 h

Theaterfestival BuitenGewoon. Doetinchem, The Netherlands

Wednesday 10/07/19 - 22:30 h

Cicle L'Istiu de l'Índex. Sant Sadurní d'Anoia

Thursday 11/07/19 - 20 h

Plaça Paiol, Girona

Thursday 11/07/19 - 22 h

Circle d'estiu de Vacarisses

Friday 12/07/19 - 20 h

Castellar del Vallès

Saturday 13/07/19 - 20 h

Festival KoresponDance. Czech Republic

Saturday 13/07/19 - h

Polinyà

Saturday 13/07/19 - h

Polinyà

Sunday 14/07/19 - 16 h

Festival KoresponDance. Czech Republic

Monday 15/07/19 - 20 h

Festival Tangent. Casa Elizalde, Barcelona

Monday 15/07/19 - h

Polinyà

Tuesday 16/07/19 - 20 h

Festival Tangent. CC Fort Pienc, Barcelona

Thursday 18/07/19 - h

Cauterets, France

Saturday 20/07/19 - 20 h

CantilaFont. Oristà

Monday 22/07/19 - h

Festival MiraMiro. Ghent, Belgium

Tuesday 23/07/19 - h

Festival MiraMiro. Ghent, Belgium

Wednesday 24/07/19 - 18 h

La Massana, Principat d'Andorra

Thursday 25/07/19 - 21:45 h

Niebla, Huelva (extract 20min)

Thursday 25/07/19 - 17 - 20 h

Festival Esbaiola't. Esterri d'Àneu

Friday 26/07/19 - 10 - 14 h / 17 - 20 h

Festival Esbaiola't. Esterri d'Àneu

Saturday 27/07/19 - h

Mostra d'Arts Escèniques de Santa Eugènia (Mallorca)

Saturday 27/07/19 - 10 - 14 h / 17 - 20 h

Festival Esbaiola't. Esterri d'Àneu

Saturday 27/07/19 - 17 h

Festival Esbaiola’t. Esterri d’Àneu

Sunday 28/07/19 - 18 h

Hostal nou (Balaguer)

Sunday 28/07/19 - 12 h

Festival Esbaiola't. Esterri d'Àneu

Sunday 28/07/19 - 10 - 14 h / 17 - 20 h

Festival Esbaiola't. Esterri d'Àneu

Tuesday 30/07/19 - 20:15 h

Mostra de Pallassos. Plaça Jaume Marse, Cubelles

Thursday 01/08/19 - 19:30 h

Plaça Major. Olot

Thursday 01/08/19 - 20 h

Argentona

Friday 02/08/19 - 20:15 h

Stockton International Riverside Festival. Stockton, United Kingdom

Saturday 03/08/19 - 20:15 h

Stockton International Riverside Festival. Stockton, United Kingdom

Sunday 04/08/19 - 20:15 h

Stockton International Riverside Festival. Stockton, United Kingdom

Thursday 08/08/19 - 22 h

Dijous a la fresca. Plaça de la Biblioteca, Sant Celoni

Monday 12/08/19 - 12-18th August h

Festival de Teatro de Humor de Araia, Araba, Spain

Friday 16/08/19 - h

Festival ARCA. Aguilar de Campoo, Palencia

Saturday 17/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Sunday 18/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Monday 19/08/19 - h

Festa Major d’Estiu. Castellbisbal (20min)

Friday 23/08/19 - 18 - 21 h

Ripollet

Sunday 25/08/19 - h

Beverse Festeen. International festival of Street Arts. Beveren, Belgium

Sunday 25/08/19 - 18 h

Igualada

Monday 26/08/19 - 10:30 h & 14:30 h

Festival Le Bonheur des Mômes. Le Grand Bornand, France

Wednesday 28/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Tudela, Navarra

Thursday 29/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Huarte, Navarra

Friday 30/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Alsasua, Navarra

Saturday 31/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Viana, Navarra

Sunday 01/09/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. San Adrián, Navarra

Sunday 01/09/19 - 19 h & 21 h

Festival Pendientes de un Hilo. Teatro de Títeres del Retiro, Madrid

Monday 02/09/19 - 19 h

Festa Major del UAU! Santa Coloma de Gramenet

Friday 06/09/19 - 20:30 h

Jaca Circo y Danza. Auditorio Palacio de Congresos, Jaca

Saturday 07/09/19 - 19 h

Festival Gaire. Pancrudo

Friday 13/09/19 - h

Festival de rue de Ramonville. Ramonville, France

Saturday 14/09/19 - h

Festival de rue de Ramonville. Ramonville, France

Sunday 15/09/19 - h

Galdakao , Bizkaia

Sunday 22/09/19 - h

Festival Circarte. Alacant

Friday 27/09/19 - 18:30 h

Bardoze, France

Saturday 28/09/19 - h

Lezo (Gipuzkoa)

Sunday 29/09/19 - h

Fira i festes de Gandia

Monday 30/09/19 - 11 h

Teatre L'Artesà, outdoors. El Prat de Llobregat

Monday 30/09/19 - h

Fira i festes de Gandia

Monday 30/09/19 - h

Fira i festes de Gandia

Saturday 05/10/19 - 20:30 h

El Sauzal, Santa Cruz de Tenerife

Saturday 26/10/19 - 18 h

Teatre de Corró d'Avall. Les Franqueses del Vallès

Sunday 29/12/19 - 12 h

​Teatre Municipal Cal Bolet. Vilafranca del Penedès