Saturday 27/04/19 - 11-13 h

Centre Cívic Sagrada Família, Barcelona

Saturday 27/04/19 - 11 - 14 h

Fira de l'Espàrrec. Gavà

Sunday 28/04/19 - 11-14 h

Parc de les Meravelles. L'Hospitalet

Sunday 28/04/19 - 11 - 14 h

Fira de l'Espàrrec. Gavà

Saturday 04/05/19 - 17:30 h

SAT! Teatre. Barcelona

Saturday 04/05/19 - 11-14 h / 17-20 h

Plaça Paeria. Fira de Titelles de Lleida. Lleida

Sunday 05/05/19 - 12 & 17:30 h

SAT! Teatre. Barcelona

Sunday 05/05/19 - 11-14 h / 17-20 h

Plaça Paeria. Fira de Titelles de Lleida. Lleida

Saturday 18/05/19 - h

Halle de Méréville, Brétigny-sur-Orge, France (20min)

Sunday 19/05/19 - 13 h

Festival Desplaça't. CC Casa Groga, Barcelona

Saturday 25/05/19 - 16:30 h

Festival Luluberlu. Blagnac, France

Sunday 26/05/19 - 15:30 h

Festival Luluberlu. Blagnac, France

Saturday 01/06/19 - 19 h

Fira de la Rosa. Roses

Sunday 02/06/19 - 10 - 18 h

Plaça Espanya, Barcelona

Sunday 02/06/19 - 10 - 18 h

Plaça Espanya, Barcelona

Friday 07/06/19 - 17 h

Jornada Lleida Juga. Camps Elisis, Lleida

Saturday 08/06/19 - h

Festival les Monts de la balle, Verrieres en Forez, France

Saturday 08/06/19 - h

Festival Sense Portes. Argentona

Sunday 09/06/19 - h

Festival les Monts de la balle, Verrieres en Forez, France

Thursday 13/06/19 - 17 - 20:30 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Friday 14/06/19 - 17 - 20:30 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Saturday 15/06/19 - 17 - 20:30 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Saturday 15/06/19 - 19:30 h

Fira del Remeiart. Santa Margarida i els Monjos

Saturday 15/06/19 - h

Festival música de calle Tamborilé. ​Mezquita de Jarque, Teruel

Sunday 16/06/19 - 17 h & 19 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Sunday 16/06/19 - h

Alkmaar, The Netherlands

Sunday 16/06/19 - 16 - 20:30 h

Festival Rio Loco. Toulouse, France

Tuesday 18/06/19 - h

Sommarscen Malmö. Malmö, Sweden

Wednesday 19/06/19 - h

Sommarscen Malmö. Malmö, Sweden

Friday 28/06/19 - 18-20 h

Abrera Circus. Abrera

Saturday 29/06/19 - h

Rubí

Sunday 30/06/19 - 19:30 h

Montmeló

Saturday 06/07/19 - h

Hat Fair Festival, Winchester, UK

Sunday 07/07/19 - h

Theaterfestival BuitenGewoon. Doetinchem, The Netherlands

Wednesday 10/07/19 - 22:30 h

Cicle L'Istiu de l'Índex. Sant Sadurní d'Anoia

Thursday 11/07/19 - 20 h

Plaça Paiol, Girona

Saturday 13/07/19 - 20 h

Festival KoresponDance. Czech Republic

Sunday 14/07/19 - 16 h

Festival KoresponDance. Czech Republic

Monday 15/07/19 - h

Festival Tangent. Casa Elizalde, Barcelona

Thursday 18/07/19 - h

Cauterets, France

Monday 22/07/19 - h

Festival MiraMiro. Ghent, Belgium

Tuesday 23/07/19 - h

Festival MiraMiro. Ghent, Belgium

Thursday 25/07/19 - 21:45 h

Niebla, Huelva (extract 20min)

Saturday 27/07/19 - h

Mostra d'Arts Escèniques de Santa Eugènia (Mallorca)

Sunday 28/07/19 - 18 h

Hostal nou (Balaguer)

Thursday 01/08/19 - 19:30 h

Plaça Major. Olot

Friday 02/08/19 - 20:15 h

Stockton International Riverside Festival. Stockton, United Kingdom

Saturday 03/08/19 - 20:15 h

Stockton International Riverside Festival. Stockton, United Kingdom

Sunday 04/08/19 - 20:15 h

Stockton International Riverside Festival. Stockton, United Kingdom

Saturday 17/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Sunday 18/08/19 - h

Festival International des Arts de la Rue Chassepierre. Florenville, Belgium

Friday 23/08/19 - h

Ripollet

Saturday 24/08/19 - h

Festival Pendientes de un Hilo. Parque del Retiro, Madrid

Sunday 25/08/19 - h

Beverse Festeen. International festival of Street Arts. Beveren, Belgium

Wednesday 28/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Tudela, Navarra

Thursday 29/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Huarte, Navarra

Friday 30/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Alsasua, Navarra

Saturday 31/08/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. Viana, Navarra

Sunday 01/09/19 - 18 h

Festival de circo Más difícil todavía. San Adrián, Navarra

Saturday 05/10/19 - 20:30 h

El Sauzal, Santa Cruz de Tenerife