Tuesday 12/03/24 - h

Centre Cívic Zona Nord. TEATRE ZONA NORD. Barcelona

Saturday 13/04/24 - h

De Gevleugelde Stad Ieper (City of Wings Ypres), Belgium

Saturday 13/04/24 - h

De Gevleugelde Stad Ieper (City of Wings Ypres), Belgium

Saturday 13/04/24 - 18 h

CC La Fàbrica de Santa Eulàlia de Ronçana

Sunday 14/04/24 - h

De Gevleugelde Stad Ieper (City of Wings Ypres), Belgium

Sunday 14/04/24 - h

De Gevleugelde Stad Ieper (City of Wings Ypres), Belgium

Saturday 20/04/24 - 18 h

Bellcaire d'Urgell

Sunday 21/04/24 - 11:30 h

Plaça Major, Roda de Ter

Saturday 27/04/24 - 18:30 h

SonServeraClown. Plaça de Sant Joan. Son Servera, Mallorca

Saturday 27/04/24 - 17 h

Plaça Onze de Setembre, Calldetenes

Saturday 04/05/24 - 18:30 h

Plaça de la Sardana, Premià de Mar

Saturday 11/05/24 - 12 h

Pavelló municipal, Argelaguer

Saturday 18/05/24 - 18 h

Alpicat

Sunday 26/05/24 - h

Ripollet

Sunday 26/05/24 - 11:15 H & 13 h

Plaça Teatre Auditori, Ripollet

Sunday 09/06/24 - 12:30 h

Mostra de teatre Capsigrany. Vilafranca, Castelló

Sunday 28/07/24 - 19 h

Plaça Vella, Prats de Lluçanès