Friday 17/09/21 - h

Fries Straat Festival. Leeuwarden, Netherlands

Saturday 18/09/21 - 19:30 h

Can Cassó. Arbúcies

Friday 24/09/21 - h

Festes de la Mercè. Parc de Joan Miró, Barcelona

Saturday 25/09/21 - 15 h

Festival de Rue Mosaïque, Reseau CirquEvolution. Nogent-sur-oise, França

Saturday 25/09/21 - h

Festes de la Mercè. Parc de Joan Miró, Barcelona

Sunday 26/09/21 - 11 h

Festival de Rue Mosaïque, Reseau CirquEvolution. Thiverny, France

Sunday 26/09/21 - h

Festes de la Mercè. Parc de Joan Miró, Barcelona

Monday 27/09/21 - 11 h

El Prat de Llobregat

Saturday 02/10/21 - 11-14 H & 16-19 h

Festival FES - Museu de la Vida Rural. L'Espluga de Francolí

Sunday 03/10/21 - 18 h

Centre Cultural. Castellví de Rosanes

Friday 08/10/21 - h

III CircoRED Market. Madrid

Saturday 09/10/21 - 17 h

Cosmocaixa. Barcelona

Saturday 16/10/21 - 11:15 & 20:45 h

FIET Fira de Teatre Infantil i Juvenil de les Illes Balears. Plaça dels Centenaris, Vilafranca de Bonany, Mallorca

Saturday 16/10/21 - h

Ville d'Alénya, France

Saturday 23/10/21 - 17 h

Cosmocaixa. Barcelona